Vybavení pro dům, byt, dílnu i zahradu za nejlepší ceny v akci

AKCE: Nejlevnější tepelné izolace v eshopu StavbaOnline. Slevy až 30%!

S nabídkou nejlevnější tepelné izolace přišel v těchto dnech oblíbený prodejce stavebnin StavbaOnline. Díky akčním slevám v sortimentu tepelných a zvukových izolací můžete nyní pořídit EPS, XPS, izolace z minerální vlny či skelných vláken se slevou až 30%. Akční nabídka potrvá do odvolání.

V sortimentu eshopu aktuálně naleznete tepelné a zvukové izolace značek Austrotherm, Bachl, Climowool, Dape, DCD IDEAL, Ekoflex, Isover, Izoroll, Knauf, Nobasil, Rockwool, Steico, Styrotrade či Ursa. Izolace z nabídky jsou přehledně rozděleny do následujících kategorií – izolace pro kontaktní zateplení fasády, izolace pro provětrávané fasády, izolace do příček a podkroví, izolace do podlah, izolace pro ploché střechy, nakrokevní izolace a dřevovláknité desky. Slevy na vybrané izolace dosahují až 30% – nejlevnější izolace tak pořídíte již od 11 Kč/m2 (vč. dph).

Přehled izolací za akční ceny

Kontaktní zateplení fasády – nejlevnějšími fasádními izolacemi jsou aktuálně Fasádní polystyren Bachl EPS 70 F (akční cena 11,90 Kč/m2 vč. dph) a Fasádní polystyren Styrotrade EPS 70 F (cena 12,50 Kč/m2 vč dph). Nejnižší cena fasádní izolace z minerální vlny je aktuálně u izolace Nobasil FKL (52,10 Kč/m2).
Izolace provětrávaných fasád – Minerální vata Knauf Insulation TP 116 s aktuální cenou 32,90 Kč/m2
Zateplení příčky a podkroví – Polystyren EPS 70 Z s aktuální cenou 12,90 Kč/m2, skelná vata Ursa DF 39 za cenu 22,90 Kč/m2
Dřevovláknité desky – Dřevovláknité desky STEICO underfloor za cenu 49,50 Kč/m2
Izolace podlah – Podlahový polystyren Styrotrade EPS 100 Z za cenu 15,90 Kč/m2
Izolace ploché střechy – Pěnový polystyren Styrotrade EPS 70 S za cenu 13,00 Kč/m2

Izolace Fasádní polystyren Bachl EPS 70 F - nejlevnější nabídka Izolace Knauf Insulation TP 116 Izolace Ursa DF 39 Minerální izolace - vlna Isover Uni
Autor článku: Tomáš Jančařík

Veškeré informace jsou platné ke dni publikování 11.05., změny vyhrazeny

Diskuze

Komentovat příspěvek

AKCE: Nejlevnější tepelné izolace v eshopu StavbaOnline. Slevy až 30%!

Akce - vybavení a nářadí do každé dílny
TOPlist