Vybavení pro dům, byt, dílnu i zahradu za nejlepší ceny v akci

NÁŠ TIP: Nejlevnější střešní krytiny již od 191 Kč/m2

S poutavou nabídkou přišel v těchto dnech eshop StavbaOnline. Do své nabídky totiž zařadil aktuálně nejlevnější střešní krytiny z lehkého plechu a krytinu z modifikovaného asfaltu. Ceny krytin začínají již na 191 Kč/m2 s DPH. Akční nabídka platí do vyprodání skladových zásob.

V nabídce eshopu naleznete levné plechové krytiny od tradičního českého výrobce Satjam a levné asfaltové šindele značky KVK. Nejlevnější střešní krytinou je aktuálně plechová krytina SATJAM Grande Plus, kterou pořídíte za cenu 191 Kč vč. DPH/m2. Doprava na krytinu je zdarma při nákupu nad 7000 Kč.

Plechové krytiny

Plechové krytiny se stávají v posledních letech doslova bestsellerem. Žádané jsou nejen díky své výborné odolnosti proti nejrůznějším povětrnostním vlivům ale také díky své dlouhé životnosti a nenáročnosti na údržbu. Výhodou je u plechových krytin také množství barevných variant, z nichž lze krytinu vybírat. To vše je podtrženo příznivě nízkou cenou. Plechové krytiny jsou vhodné jak pro novostavby či rekonstrukce staveb, tak i pro doplňkové stavby jako jsou pergoly či přístřešky.


Asfaltové šindele

Asfaltové šindele jsou oblíbeny zejména díky jednoduchosti pokládky a také díky malému množství odpadu, který při realizaci střechy vznikne. Asfaltové šindele mohou být použity ve všech klimatech, jsou odolné proti extrémním povětrnostním podmínkám jako jsou mrazy a tropická vedra. Asfaltové šindele jsou s oblibou úžívány zejména při realizací střech pergol či přístřešků.

Nejlevnější krytina SATJAM Grande Plus (191 Kč/m2) Plechová střešní krytina SATJAM Roof Classic (191 Kč/m2) Asfaltová krytina KERABIT SBS Vlna (218 Kč/m2)
Autor článku: Tomáš Jančařík

Veškeré informace jsou platné ke dni publikování 20.04., změny vyhrazeny

Diskuze

Komentovat příspěvek

NÁŠ TIP: Nejlevnější střešní krytiny již od 191 Kč/m2

Akce - vybavení a nářadí do každé dílny
TOPlist