Vybavení pro dům, byt, dílnu i zahradu za nejlepší ceny v akci

Nejlevnější betonové ploty – kompletní plotové systémy se slevou až 20%

Máte v plánu stavbu betonového plotu či zídky? Pak zbystřete. Oblíbený internetový prodejce stavebnin StavbaOnline totiž právě snížil ceny betonových tvarovek, jenž jsou určeny právě k výstavbě plotů či zídek. Nejlevnější plotové tvarovky tak pořídíte již od 63 Kč/kus (vč. dph). Platí do vyprodání.

V aktuální nabídce naleznete tři typy betonových tvarovek – nejlevnější tvarovky Best Luneta (pro výstavbu plotu nejvhodnější, tvarovka má hladké pohledové strany, lze použít také při realizaci soklu budov), dále jsou to tvarovky Best Grada (jedná se o stavební prvek s neotřelým designem, tříprvkový systém s hladkými pohledovými stranami) a tvarovky Best KASKADA (vhodné při realizaci protihlukových bariér, dělících stěn apod).

Nejlevnější plotový systém BEST

Nejpoužívanějším a cenově nejdostupnějším plotovým systémem značky Best je kombinace tvarovek Luneta (cena 63 Kč/kus) a zákrytových desek BEST (cena 125,90 Kč/kus). Tento plotový systém se pyšní výbornou odolností proti povětrnostním vlivům a výbornou stabilitou. Hladké pohledové strany tvarovek navíc zamezují usazování nečistot a mechů – i po několika letech tak plot vypadá jako nový. Při výběru lze navíc zvolit jakoukoliv barevnou kombinaci (tvarovky jsou dodávány v barevném provedení přírodní či karamelová). Tvarovky Best lze také použít pro výstavbu opěrných zídek, protihlukových bariér aj.

Nejlevnější tvarovka pro betonový plot Best Lungo (63Kč/kus) Betonový plot/zídka - Tvarovka Best Grada
Autor článku: Tomáš Jančařík

Veškeré informace jsou platné ke dni publikování 18.05., změny vyhrazeny

Diskuze

2 komentáře

  1. kuba
    kuba 26.5.2014 at 14.50 ·

    a nedělaj aj zatravňovačku?

Komentovat příspěvek

Nejlevnější betonové ploty – kompletní plotové systémy se slevou až 20%

Akce - vybavení a nářadí do každé dílny
TOPlist