Vybavení pro dům, byt, dílnu i zahradu za nejlepší ceny v akci

Proč si domů pořídit krb

Každý alespoň průměrně vnímavý člověk si všimne, jak příjemnou atmosféru v interiéru vytvoří krby a kamna. V dřívějších dobách lidé jiný způsob vytápění neznali, dnes máme všemožné druhy vytápění, tak proč se stále více lidí vrací k topení tuhými palivy a nechají si doma instalovat krb nebo krbová kamna?

Je to prosté, krby představují velice ekonomický způsob vytápění a jsou také vysoce estetické. Krby jsou dnes velmi čistým, ekologickým a ekonomickým zdrojem tepla, vzhledem k tomu, jak neustále zdražují ostatní energie, stává se topení tuhými palivy stále výhodnějším. Dnes se už nemusíte bát nepořádku, moderní krby se skládají vždy z krbové vložky a krbové obestavby. Krbové vložky jsou uzavřené prostory, kde probíhá spalování paliva, do interiéru tak neproniká žádný kouř, saze ani prach.

Designové provedení krbů

Krbové vložky jsou vybaveny prosklenými dvířky, kterými můžete přikládat, zároveň tudy prochází teplo do místnosti, sklo vám navíc umožňuje pohled do hořícího ohně. Často bývají krby prosklené i z více stran, aby tak umocnily dojem ze skutečného ohně v místnosti. Krby jsou vysoce praktické, díky nim ušetříte spoustu peněz za vytápění, navíc slouží k dekorativním účelům, krby jsou vedle praktické krbové vložky vybaveny také designovou obestavbou, která dotváří celkový dojem z krbu. Krby tak mohou působit moderně, rustikálně, retro nebo středověkým dojmem, záleží pouze na vašem vkusu, na tvaru obestavby a samozřejmě na použitých materiálech.


Krby v interiérech vytváří velmi příjemnou útulnou atmosféru. Kdo má doma krb, potvrdí vám, jak je příjemné sejít se s rodinou nebo přáteli a posedět u sálajícího krbu. Krby mají navíc tu výhodu, že zvládnou vytopit celý váš dům pomocí rozvodů teplého vzduchu nebo vody. Neváhejte tedy a rozhodněte se i vy pro praktické a estetické krby a vyberte si na Levné-krby.eu i vy.

KRBOVÁ OBESTAVBA TIARA (zdroj: levne-krby.eu) KRBOVÁ OBESTAVBA AVIA (zdroj: levne-krby.eu) KRBOVÁ OBESTAVBA ASTRA (zdroj: levne-krby.eu) KRBOVÁ OBESTAVBA OLIMPIA EMPERADOR ROHOVÁ (zdroj: levne-krby.eu)
Autor článku: Tomáš Jančařík

Veškeré informace jsou platné ke dni publikování 03.09., změny vyhrazeny

Diskuze

2 komentáře

  1. Paťa
    Paťa 12.9.2013 at 11.46 ·

    Ahoj. Mohu vědět, kolik takový krb stojí? Styl obestaveb se mi začíná docela líbit, akorát by mne zajímalo, zda žár z krbu něco s obestavbou neprovede – nezačne se například ohýbat, nebo nějakým způsobem tavit?
    Díky za odpověď

Komentovat příspěvek

Proč si domů pořídit krb

Akce - vybavení a nářadí do každé dílny
TOPlist