Vybavení pro dům, byt, dílnu i zahradu za nejlepší ceny v akci

Prvotřídní čištění koberců Praha

Na území Prahy a jejího okolí působí nově společnost Čištění koberců Praha, která poskytuje své služby v rámci čištění koberců a péče o čalounění a nábytek. Můžete vybírat z široké palety služeb, které zahrnují hloubkové mokré čištění koberců sloužící k likvidaci i nejmenších nečistot a parazitů nebo si můžete za téměř symbolický poplatek nechat vyčistit sedací soupravu, případně i interiér vozidel.

Díky čtrnáctileté zkušenosti v oboru je společnost čištění koberců Praha schopna poskytnout skutečně prvotřídní služby a výhodou nad konkurencí jsou i nízké ceny, konkrétně pouhých 18 Kč za metr čtvereční. Společnost zajišťuje i samotnou dopravu na místo čištění a zpět, tudíž klientům i v tomto směru ulehčí od spousty starostí. Neváhejte a využijte jedinečných služeb společnosti čištění koberců a čalounění, která je tu pro Vás připravena.

Pozor! Pro stálé klienty, seniory a ZTP je čištění se slevou 10%!

Pokud máte zájem o bližší informace o společnosti Čištění koberců Praha, využijte dostupnosti internetových stránek, na kterých naleznete další kontaktní informace a detaily ohledně poskytovaných služeb. Na webu můžete také uskutečnit Vaši první objednávku.

Čištění koberců (Praha) Profesionální čištění koberců a sedaček
Autor článku: Tomáš Jančařík

Veškeré informace jsou platné ke dni publikování 29.05., změny vyhrazeny

Diskuze

Komentovat příspěvek

Prvotřídní čištění koberců Praha

Akce - vybavení a nářadí do každé dílny
TOPlist