Vybavení pro dům, byt, dílnu i zahradu za nejlepší ceny v akci

Výhody půjčoven strojů na čištění koberců

Půjčovny strojů na čištění koberců jsou dostupné v každém větším městě. Obvykle disponují stroji Karcher, konkrétně modely Puzzi 100, Puzzi 200 nebo speciálními kartáčovými nástavci na čištění koberců s delšími vlasy.

Ve vybraných půjčovnách je již k dispozici rovněž novinka z dílny firmy Karcher – vysavač na mokré vysávání s označením Puzzi 10/1. Tento stroj disponuje v porovnání se svými předchůdci masivnějším zpracováním a jednodušším ovládáním. Základním rozdílem je inovovaná hubice na čištění koberců a především horká novinka v podobě výklopného nástavce na čištění koberců, díky kterému lze mokré čištění provádět i v místech, které jsou hůře přístupné.

Kam pro čistič na koberce v Praze

Pro zájemce o zapůjčení stroje, kteří mají svoje bydliště v hlavním městě Praha nebo jejím okolí, disponuje těmito novými stroji pouze půjčovna strojů na čištění koberců Praha. K zapůjčení stroje jsou zdarma dodávány nástavce na čalounění i nástavce na čištění koberců. Klienti zdarma dostanou rovněž 10 dávek čisticí chemie s označením Karcher RM 760 a návod na používání stroje. Samozřejmostí je proškolení o správném zacházení se strojem ihned při zapůjčení. Hotovostní kauce je ve výši 0,-Kč – pokud tedy na stroji uděláte nějakou závadu během užívání, nebudou Vám dodatečně strhávány peníze.


Půjčovna strojů na čištění koberců Praha je k dispozici na Praze 4, konkrétní adresa je: Na Záhonech 834/52, Praha – 4. Ideální časy zapůjčení jsou denně mezi 18-19:00, v případě urgence dřívějšího nebo pozdějšího času zapůjčení je možno dohodnout individuální termíny. Pro jakékoliv nejasnosti nebo dotazy ohledně zapůjčení strojů či jejich správného používání je k dispozici zákaznická telefonní linka nebo zákaznický email, který půjčovna strojů na čištění koberců zřídila.

Čistič koberců KÄRCHER Puzzi 1/10 - Kobercová hubice Čistič KÄRCHER Puzzi 1/10 - Ruční hubice na čalounění
Autor článku: Tomáš Jančařík

Veškeré informace jsou platné ke dni publikování 28.04., změny vyhrazeny

Diskuze

Komentovat příspěvek

Výhody půjčoven strojů na čištění koberců

Akce - vybavení a nářadí do každé dílny
TOPlist