Vybavení pro dům, byt, dílnu i zahradu za nejlepší ceny v akci

OSB desky levně v eshopu StavbaOnline (I. jakost, doprava od 490 Kč)

S poutavou nabídkou přišel v těchto dnech internetový obchod se stavebninami StavbaOnline, který nabízí levně OSB desky Kronospan s rovnou hranou či se zámkem (P+D). Ceny začínají již na 85 Kč/m2 (vč. DPH). Akce potrvá do vyprodání skladových zásob.

Kromě bezkonkurenční cenové nabídky na OSB desky zaujímá eshop i přepravními podmínkami – objednané zboží si lze totiž vyzvednout v některé z 27 poboček zcela zdarma, případně si lze zboží nechat zaslat (při nákupu nad 7000 Kč je dopravné 490 Kč, jinak 650 Kč). Objednané desky jsou eshopem dodány zpravidla do 4 pracovních dnů.

Využití OSB desek

Dřevoštěpkové desky (tj. OSB) mají skutečně široké možnosti využití. Pro své vynikající vlastnosti se používají například u dřevostaveb, při opláštění stěn, do podlah nebo jako bednění střech. OSB desky lze využít také jako nosný plášť šikmých střech. Velmi užitečné jsou také při provádění rekonstrukcí. OSB desky jsou zdravotně zcela nezávadné a mají výborné mechanicko-fyzikální vlastnosti. Lze je velmi snadno opracovat a jednoduše (díky P+D) spojovat. Odolávají vybrazím a rázům a pyšní se výbornými tepelně izolačními vlastnostmi.

OSB desky jsou k dostání s hladkými hranami nebo s hranami tvaru zámku (P+D),

OSB desky 3/N kolmá hrana od 85,00 Kč  za m2 vč. DPH Levně - OSB desky 3/N 4-PD od 115,60 Kč  za m2 vč. DPH OSB deska 3/N 4-PD broušené od 147,50 Kč  za m2 vč. DPH
Autor článku: Mirek Suchý

Veškeré informace jsou platné ke dni publikování 25.02., změny vyhrazeny

Diskuze

Komentovat příspěvek

OSB desky levně v eshopu StavbaOnline (I. jakost, doprava od 490 Kč)

Akce - vybavení a nářadí do každé dílny
TOPlist