Vybavení pro dům, byt, dílnu i zahradu za nejlepší ceny v akci

Průmyslové podlahy – proč zrovna beton?

V dnešní době existuje velké množství různých druhů podlahových krytin. Potřebujete-li podlahu s výjimečnou odolností a dlouhou životností, jsou nejlepší volbou betonové podlahy. Beton se obvykle používá jako základ podlah, při budování podlah pro průmyslové provozy, výrobní haly, dílny pro autoservisy nebo sklady jsou však na podlahy kladeny vysoké nároky, především co se týká odolnosti, pevnosti a dlouhé životnosti. Betonové podlahy jsou v tomto ohledu tou nejlepší volbou.

Firma Needful s.r.o. vám představí prvotřídní průmyslové betonové podlahy, které předčí všechna vaše očekávání. Průmyslové podlahy z betonu od Needful.cz jsou vyrobeny z kvalitního betonu, aby se zvýšila odolnost výsledné podlahy, vyztužují se betonové podlahy různými způsoby, vznikají tak pancéřové průmyslové podlahy, které se vyznačují výjimečnou odolností, pevností a dlouhou životností. Needful s.r.o. vám dodá betonovou podlahu, která obsahuje kromě kvalitního betonu navíc tříděná tvrdá plniva, speciální cementy a kompatibilní chemické přísady.

Vyztužení průmyslových podlah

Velmi důležité je také armování, beton sám o sobě je totiž při zátěži náchylný ke vzniku mikrotrhlinek, které se časem spojují ve větší trhliny a beton postupně může praskat. Aby k tomu nedocházelo, přidávají se do betonové podlahy ocelové armatury nebo také ocelové drátky, které zabraňují vzniku mikrotrhlin a dodávají betonové podlaze potřebnou pružnost. Tak vzniká drátkobetonová pancéřová průmyslová podlaha. Je třeba počítat s minimální tloušťkou betonové podlahy alespoň 80 mm, v ideálním případě si na betonovou podlahu nechte 100-120 mm.

Svěřte instalaci nové betonové podlahy odborníkům, obraťte se na Needful s.r.o., kde vám poradí, jaký typ podlahy je právě pro vás tou nejlepší volbou. Využijte příležitosti a spolehněte se i vy na ideální podlahu pro průmyslové provozy – průmyslové betonové podlahy.


Ukázky realizací

DOMIST BŘECLAV (zdroj: needful.cz) PF POSFORMING VELKÁ BÍTEŠ (zdroj: needful.cz) CABLO VELKÉ MEZIŘÍČÍ (zdroj: needful.cz) TŘEBÍČ - SKLAD KOLOTOČŮ (zdroj: needful.cz)
Autor článku: Mirek Suchý

Veškeré informace jsou platné ke dni publikování 03.09., změny vyhrazeny

Diskuze

Komentovat příspěvek

Průmyslové  podlahy – proč zrovna beton?

Akce - vybavení a nářadí do každé dílny
TOPlist