Vybavení pro dům, byt, dílnu i zahradu za nejlepší ceny v akci

AKCE: Pohodlné zahradní lehátko Fieldmann, Hecht či V-Garden již od 490 Kč

S poutavou nabídkou zahradního nábytku přišlo nákupní centrum Mall.cz. V sortimentu nábytku na zahradu totiž snížilo ceny až o 20%. Například zahradní lehátko tak díky akce pořídíte již od 490 Kč. Akce platí do vyprodání skladových zásob.

Ceny lehátek na zahradu od výrobců Fieldmann, Happy Green, Hecht a V-Garden začínají již na 490 Kč (Happy Green Plážové lehátko). Zahradní lehátka jsou k dostání v materiálovém provedení dřevo, kov či kombinace. Akční nabídka na lehátka potrvá do vyprodání skladových zásob.

Zahradní lehátka z nabídky eshopu

Pohodlné zahradní lehátko Hecht RIBBON – zahradní lehátko – 1 999 Kč – Luxusní lehátko s opěrkami rukou HECHT RIBBON z tvrdého dřeva Akátu. Vhodné pro zahradní kryté plochy a interiéry. Při vhodném ošetření možno používat v exteriéru. Skladem MALL; akce Hecht RESORT I – 1 999 Kč – Luxusní polohovatelné lehátko HECHT RESORT I je vyrobeno z tropického dřeva Meranti s polčkou na časopisy. Vhodné pro zahradní kryté plochy a interiéry. Při vhodném ošetření olejem možno používat v exteriéru. Již se neprodává; Pohodlné zahradní lehátko – akce – V-Garden Lehátko King – 2 124 Kč – Luxusní polohovatelné lehátko King, je vyrobeno z tvrdého tropického dřeva Akácie. Vysoce odolné, vhodné k vnitřnímu i venkovnímu použití. akce Happy Green Plážové lehátko II – GREEN – 499 Kč – Pohodlné skládací plážové lehátko Happy Green. Lehátko je vhodné pro odpočinek na pláži i zahradě. zahradní lehátko Happy Green Plážové lehátko II – BLUE – 499 Kč – Pohodlné skládací plážové lehátko Happy Green. Lehátko je vhodné pro odpočinek na pláži i zahradě. Lehátko lze snadno složit a vzít na koupaliště, nebo do kempu. akce V-Garden Lehátko Queen – 2 890 Kč – Luxusní polohovatelné lehátko Queen, je vyrobeno z tvrdého tropického dřeva Akácie. Vysoce odolné, vhodné k vnitřnímu i venkovnímu použití. akce na zahradní lehátko Happy Green Plážové lehátko II – ORANGE – 499 Kč – Pohodlné skládací plážové lehátko Happy Green v oranžové barvě. Lehátko je vhodné pro odpočinek na pláži i zahradě. Hecht ERA – 2 890 Kč – Luxusní polohovatelné lehátko HECHT ERA z tropického dřeva Meranti s poličkou na časopisy. Vhodné pro zahradní kryté plochy a interiéry. Při vhodném ošetření možno používat v exteriéru. zahradní lehátko V-Garden DALLAS polohovatelné lehátko – 1 348 Kč – Skládací polohovatelné lehátko Dallas z ocelovo-hliníkových profilů. Na výplň čalounění je použita speciální pevná textilie černé barvy, která je velice oblíbená pro svoji vzdušnost, voděodolnost a voděpropustnost.

Zahradní lehátko Fieldmann FDZN 4007 Akce lehátko Fieldmann FDZN 4007 s polstrem, zelená Lehátko Hecht ERA Kovové lehátko V-Garden VeGAS Black-AL Happy Green Plážové lehátko Akce - zahradní V-Garden Polohovatelné lehátko BEACH
Autor článku: Mirek Suchý

Veškeré informace jsou platné ke dni publikování 31.08., změny vyhrazeny

Diskuze

Komentovat příspěvek

AKCE: Pohodlné zahradní lehátko Fieldmann, Hecht či V-Garden již od 490 Kč

Akce - vybavení a nářadí do každé dílny
TOPlist