Vybavení pro dům, byt, dílnu i zahradu za nejlepší ceny v akci

Betonové ploty – designové oplocení, které chrání

Většina lidí si pod pojmem betonové ploty představí neforemnou hroudu betonu, kterou obeženou svůj pozemek. Pravdou je, že beton se stále používá jako základní stavební kámen při různých stavebních úkonech a je nepostradatelný, ovšem pokud jej upravíme do estetického tvaru, přidáme dekor a trochu barvy, vznikne okrasný betonový plot, za kterým se otočí nejeden kolemjdoucí.

Betonové ploty se postupem času stávají stále oblíbenějšími. To má logické opodstatnění, protože betonové ploty se pochlubí řadou vlastností, které od plotu nejvíce očekáváme. V první řadě je to jejich odolnost, pevnost a pružnost, ta se projevuje tak, že mechanické působení betonovým plotům neublíží, také klimatické vlivy jako déšť, sníh, mráz nebo sluneční záření betonový plot nepoškodí.

Dlouhá životnost a bezúdržbovost betonových plotů

Z odolnosti přímo vyplývá životnost, díky tomu, že betonový plot přežije téměř vše, jeho životnost dosahuje několika desítek let, kdy vám bude spolehlivě sloužit. Další velkou předností je, že betonové ploty jsou bezúdržbové, jejich životnost není podmíněna žádnou zvláštní péčí, jednoduše tedy stačí vybrat si betonový plot podle vašich představ a objednat si jeho instalaci, dál už se o nic starat nemusíte.

Jak vybírat betonový plot? Betonovéploty.net nabízí celou řadu dekorů betonových plotů, můžete si vybrat plot s designem skládaného kamene, štípaného kamene nebo také cihliček. Dříve se betonové ploty vyráběly pouze s jednostranným dekorem, člověk se potom musel rozhodnout, jestli si nechá plot instalovat dekorovanou stranou dovnitř nebo ven. S tím už je konec, Betonovéploty.net nabízí nově také oboustranné betonové ploty, které nabízí okrasný dekor z obou stran. Navštivte i vy Betonovéploty.net a nechte si namontovat kolem vašeho domu designový betonový plot s oboustranným dekorem. Dopřejte si kvalitní a designový betonový plot i vy.


Ukázky realizací

Realizace betonového plotu v Tymákově (zdroj: betonoveploty.net) Realizace betonového plotu v Újezdě (zdroj: betonoveploty.net) Realizace betonového plotu Nupaky (zdroj: betonoveploty.net) Realizace betonového plotu v Babicích (zdroj: betonoveploty.net)
Autor článku: Mirek Suchý

Veškeré informace jsou platné ke dni publikování 03.09., změny vyhrazeny

Diskuze

4 komentáře

 1. Aleš
  Aleš 10.9.2013 at 21.01 ·

  Dobrý den. Mám takový, možná trochu blbý, dotaz. Je pro realizaci takovéhoto betonového plotu nutné stavební povolení nebo něco na ten způsob?? Uvažuji o výstavbě plotu z betonu a snažím se tuto informaci zjistit, ale marně. Děkuji

 2. michal
  michal 15.4.2014 at 13.03 ·

  pěkný plot

 3. Marek
  Marek 23.3.2015 at 17.26 ·

  Nádherný plot uvažuji o takovém na náš pozemek,k sousedovi máme pletivo 150cm vysoké v jeho vlastnictví rok se snažím mu vysvětlit že na moje náklady zhotovím nový plot,marně on by k nám neviděl podle stavebního uřadu pro vystavbu nového plotu potřebuji jeho souhlas mam obavu pokud zhotovime plot bez povolení tak nás soused stejně práskne protože je to mago

Komentovat příspěvek

Betonové ploty – designové oplocení, které chrání

Akce - vybavení a nářadí do každé dílny
TOPlist