Vybavení pro dům, byt, dílnu i zahradu za nejlepší ceny v akci

Jak vybrat zahradní gril – nákupní rádce společnosti Mountfield

Zahradní gril je, jak říká Michal Pobežal ze společnosti Mountfield, neodmyslitelnou součástí rodinné pohody. Avšak není gril jako gril. A proto jsme si pro vás dnes připravili dva zajímavé nákupní rádce pro výběr vhodného zahradního grilu.


Výběr grilu v několik krocích

Mezi nejrozšířenějším typem grilů jsou zahradní grily na dřevěné uhlí. U těchto typů grilu je nutné, aby disponovaly regulátorem teploty. V současnosti se najčastěji používají grily deklové, nicméně do popředí se stále častěji dostávají grily, které disponují tzv. komínovým efektem. Kvalitní gril by měl dále disponoval ochranou proti větru a prostorem pro odložení náčiní. Rošt u grilů by měl být výškově stavitelný.
Aktuálním hitem jsou grily plynové. Ty se vyznačují jednoduchou obsluhou a příjemným výkonem. Plynové grily se zapalují prostřednictvím elektrického zapalování. Správná teplota je hlídána pomocí teploměru na poklopu. Rovnoměrná cirgulace vzduchu je zajištěna krytem grilu. Grily také často obsahují horní přídavná rošt pro přípravu pečiva. Gril by měl být vyroben z kvalitních materiálů a měl by být stabilní. Pro lepší manipulaci by měl disponovat kolečky.

Na trhu jsou aktuálně k dostání grily z nerezových plechů či grily dřevěné s nerezovým centrum pro grilování.
Zdroj: http://www.mountfield.cz/grily

Zahradní grily (1) Zahradní grily (2) Zahradní grily (3) Zahradní grily (4)
Autor článku: Mirek Suchý

Veškeré informace jsou platné ke dni publikování 11.09., změny vyhrazeny

Diskuze

Jeden komentář

  1. qrhome
    qrhome 21.8.2014 at 11.43 ·

    Já bych si už koupil jedině plynový gril. A čím větší, tím lépe. Nějaký komfortní a pohodlný. Tak ať je s tím hlavně co nejméně práce.

Komentovat příspěvek

Jak vybrat zahradní gril – nákupní rádce společnosti Mountfield

Akce - vybavení a nářadí do každé dílny
TOPlist