Vybavení pro dům, byt, dílnu i zahradu za nejlepší ceny v akci

Příjemný stín kdekoli budete chtít

Přenosné a skládací stany snadno postavíte na zahrádce, ale hodí se i k vodě nebo při kempování v přírodě. Lehké a jednoduché konstrukce snadno převezete a na místě rozložíte. Pro časté cestování je ideální nůžkový stan, který je vyrobený z odolnějších a stabilnějších materiálů. Plachta je nepromokavá a konstrukce odolá i silnému větru. Funguje na principu skládacího deštníku a jeho rozložení je otázkou pár minut.

Klasické stany se více hodí pro stabilní místa, jako je třeba zastínění posezení na zahradě. Vyrábí se už od rozměru 3×3 metry a vejdou se i na opravdu malé zahrádky. Nevadí ani, když bude místo u zdi nebo v rohu, stěny poslouží i jako ochrana před silným větrem. Problém není ani když bude párty stan umístěn uprostřed zahrady, bez ochrany. Bočnice tento úkol snadno zvládnou, jejich spuštění i vytažení je jednoduché.


Výhodou bočních stěn je možnost je kdykoli složit a otevřít prostor pod stanem čerstvému vzduchu. Při dešti, silném větru nebo nízko posazenému sluníčku je opět spustíte a místo pod stanem využijete beze zbytku. Pak Vy i zahradní nábytek budete v bezpečí i při okraji stanu. A když si večer budete chtít venku přečíst knížku, před otravným hmyzem Vás ochrání stěna s moskytiérou.

Větší stany pro posezení s přáteli či párty

Plánujete ochránit větší prostor nebo třeba budete pořádat letní párty pro kamarády? Zvolte některý z větších stanů, aby se vešli všichni hosté. Oslavu, párty i posezení s přáteli pak nenaruší žádný rozmar počasí a Vy je ukončíte až budete sami chtít. Ani konec párty si nemusíte ničit nepříjemným úklidem. Stan vše ochrání do dalšího dne, kdy už úklid nebude takový problém.

Zahradní párty stan nůžkový bílý 3 x 3 m + 2 boční stěny Zahradní párty stan 3x6 vínový, nůžkový Zahradní skládací stan - zelený, 3 x 9 m Párty stan - bílý, 6 x 12 m
Autor článku: Mirek Suchý

Veškeré informace jsou platné ke dni publikování 23.07., změny vyhrazeny

Diskuze

Komentovat příspěvek

Příjemný stín kdekoli budete chtít

Akce - vybavení a nářadí do každé dílny
TOPlist