Vybavení pro dům, byt, dílnu i zahradu za nejlepší ceny v akci

VÝPRODEJ HORNBACH: Zahradní nábytek za ty nejlepší ceny

V prodejnách Hornbach snížil ceny v sortimentu zahradního nábytku. Židle, stoly, lavice, slunečníky či celé sety nábytku tak nyní, díky výprodejům, můžete zakoupit se slevou až 55%. Akce je limitována počtem naskladněných kusů jednotlivých produktů.

Posezónní výprodej zahradního nábytku dorazil konečně i do sítě prodejen oblíbeného hobby marketu Hornbach.cz. Nyní tak můžete zakoupit dřevěný, ratanový či ocelový nábytek za velice pěkné ceny. V široké nabídce naleznete židle (pevné či polohovatelné), lavičky a lavice, stoly a stolky, zahradní lehátka, slunečníky s příslušenstvím, ratanové schránky s úložným prostorem či celé sety a sestavy zahradního nábytku.

Na internetu naleznete celou řadu portálů, které informují o slevách ze sortimentu dům a zahrada napříč tuzemskými internetovými obchody. Jedním z takových portálů je například web Slewik, který přehlednou formou zobrazuje produkty ve slevě dle její výše – příkladem může být například stránka zahradní nábytek výprodej, na níž naleznete několik desítek produktů ze sortimentu zahrada, které jsou zlevněny až o 60%. U každého produktu je uvedena akční i původní cena a informace, zda je daný produkt skladem.

Zahradní nábytek z aktuální nabídky prodejen Hornbach

Souprava zahradního nábytku Hornbach ve výprodeji Wien (složená ze dvou lavic a stolu) z masivního dřeva s ošetřením proti vlhkosti za akční cenu 6990 Kč, Pivní souprava dřevěná složená ze dvou laviček a jednoho stolu za cenu 1690 Kč, Lavice dřevěná hoblovaná rozměr 118x45x78 dvoumístná z jehličnanu s tloušťkou materiálu 18 mm za cenu 879 Kč, Nábytek zahradní výprodej Hornbach Lavice a stůl s rozměry 88,5 x 165 x 62,5 cm dvoumístná z eukalyptového dřeva za akční cenu 3190 Kč, zahradní nábytek lavice dvoumístná z eukalyptového dřeva lazurovaná s nerezovým kováním za cenu 4190 Kč. Podstavec na slunečník naplněný betonem barvy bílé o hmotnosti 20 kg plastový za cenu 469 Kč, Balkónový slunečník barvy tmavě zelené s konstrukcí ošetřenou práškovým lakem, vybaven textilním potahem za cenu 669 Kč. Lehátko zahradní s konstrukcí ocelovou a textilním potahem, nastavitelné za cenu od 599 Kč. Zahradní houpačky Hornbach s nosností 220 kg včetně sedáku z polyesteru 1550 Kč. Zahradní nábytek Hornbach sestava Mercia – složená ze čtyř polohovacích křesel z aukalyptového dřeva a stolu o rozměrech 183 x 106 cm z eukalyptového dřeva – celý komplet ve výprodeji za cenu 12990 Kč, kompletní set nábytku Hornbach Aneta složený ze 4 pevných křesel a stolu z masivního borovicového dřeva pokryto lazurou s nerezavějícími spoji a kováním za cenu 4950 Kč. Set zahradního nábytku Hornbach ve výprodeji sestava Pohoda – 4 pevná křesla a stůl z borového dřeva s přírodním vzhledem bez povrchové úpravy za akční cenu 3990 Kč. Set kompletního zahradního nábytku Worthersee – 4 polohovací křesla a stůl ze severské borovice za cenu 13990 Kč, Sestava nábytku výprodej složená ze 2 křesel, 1 lavice a stolu realizovaná z umělého ratanu černé barvy za akční cenu 9990 Kč, Zahradní houpačka s celokovovou kostrou v tmavé barvě Xerix s potahem terracota za cenu 7990 Kč.
Zdroj

HORNBACH - Výprodej zahradního nábytku (1) HORNBACH - Výprodej zahradního nábytku (2) HORNBACH - Výprodej zahradního nábytku (3) HORNBACH - Výprodej zahradního nábytku (4) HORNBACH - Výprodej zahradního nábytku (5) HORNBACH - Výprodej zahradního nábytku (6)
Autor článku: Mirek Suchý

Veškeré informace jsou platné ke dni publikování 26.08., změny vyhrazeny

Diskuze

Komentovat příspěvekAkce - vybavení a nářadí do každé dílny
TOPlist